Hoppuff Casual Dinamik Lacivert Barefoot Çocuk Ayakkabı (21K035P00CASUALDINAMIKLACIVERT)

Fiyat : $79.99(KDV Dahil)

YENİ HOPPUFF CASUAL
Bu Yaz Minik Ayaklar Çok Rahat & Çok Havalı

 

SAĞLIKLI AYAK GELİŞİMi İÇİN BAREFOOT TASARIM
Yalın ayak yürüyormuşçasına ayakları rahat ettiren barefoot tasarımı ile yeni Hoppuf Casual serisi. Miniklerin sağlıklı gelişimi her şeyden önemli.

AŞINMAYA DAYANIKLI & HAFİF PARAŞÜT KUMAŞ
Aşınmaya dayanıklı hafif paraşüt kumaştan üretilen Hoppuf Casual koşmayı seven minikler için tasarlandı. Hareketli miniklerin annelerini de unutmayan Hoppuf Casual çok kolay temizlenir, hiç kir tutmaz.

ORTHOFLEX® AYAK PEDİ İLE ÜSTÜN KONFOR
%100 geri dönüşümlü özel OrthoFlex® teknolojisi ile üstün konfor sağlayan ayak pedi, Hoppuf Casual serisinde!

CAPCANLI DİNAMİK RENK SEÇENEKLERİ
Casual serisi ile capcanlı renkleri miniklerin beğenisine sunan Hopfrög Kids, her zaman minikler için en güzelini hayal ediyor.

Ayakkabı


Bu Yaz Minik Ayaklar Çok Rahat & Çok Havalı


3F BAREFOOT ÖZELLIKLİ HOPFRÖGLER
Hopfrög’ler "Feel, Fit ve Flex" özellikleri ile minik ayaklar için tasarlandı. "Feel" özelliği sayesinde hafif olması, minik ayakların özgürce hareket etmesini sağlıyor. "Fit" özelliği ise ayakların doğal gelişimine destek vererek, geniş burunlu yapısı ile ayak parmaklarına ihtiyaç duydukları gibi işlev görme yeteneği kazandırıyor. Ayrıca, "Flex" özelliği doğal hareketleri kısıtlamadan ayakların güçlü ve dengeli duruş sağlamasına olanak tanıyor. 3F barefoot özellikli Hoppuff Casual’lar minik ayakların sağlıklı ve özgür bir şekilde büyümesine yardımcı oluyor.


AŞINMAYA DAYANIKLI & HAFİF PARAŞÜT KUMAŞ
Aşınmaya dayanıklı hafif paraşüt kumaştan üretilen HOPPUFF CASUAL koşmayı seven minikler için tasarlandı. Minik ayaklar özgürlüğün tadını çıkarmak istediğinde HOPPUFF’lar çok kolay temizlenir, hiç kir tutmaz.

%100 PAMUKLU İÇ ASTAR
%100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ ORTHOFLEX® İÇ TABAN

%100 geri dönüştürülmüş özel OrthoFlex® iç taban teknolojisi ile nem dengesini korurken minik ayaklara üstün konfor sağlıyor. Kuş gibi hafifleyen ve nefes alan minik ayaklar Hoppuff Casual’ları çok ama çok seviyor.

TP-KAUÇUK KAYDIRMAZ & DAYANIKLI DIŞ TABAN
HOPPUFF’lar evde, parkta, bahçede ve okulda, miniklerin hep yanında. HOPPUFF CASUAL’ın TP-kauçuk koruyucu kaydırmaz ve dayanıklı tabanı ile minik ayaklar her türlü zemine sağlam basar, asla kaymaz.

BAS-ÇEK APARATI İLE KOLAYCA GİYİLEBİLİR
Renkli bas-çek aparatı ile HOPPUFF’lar kolayca giyilir. Bu sayede çocuklar hem eğlenir hem de ince motor becerileri gelişir. Ayaktan hiç çıkmaz! Minik ayakları asla sıkmaz!

MİNİKLERİN ÇOK SEVDİĞİ PARLAYAN HOPFRÖGLER
HOPPUFF CASUAL’ın reflektör logosu karanlıkta parlar, kolaylıkla fark edilir. Hiçbir fırsatı kaçırmayan minikler için eğlenceli bir ışık oyununa dönüşür.

CAPCANLI & DİNAMİK RENK SEÇENEKLERİ
Miniklerin hayal gücünü geliştiren capcanlı ve dinamik HOPPUFF CASUAL renkleri ile eğlenceli bir dünyanın kapıları aralanıyor!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR