Hoppuff Polar Yeşil Barefoot Çocuk Ayakkabı (21K035P0HPOLARYESILPOLAR)

Fiyat : $409.29(KDV Dahil)


Kış Oyunlarının Vazgeçilmezi!

Doğal ayak yapısına uygun, gelişimi destekleyen barefoot tasarım, çıplak ayakla yürüme doğallığında!

OrthoFlex Teknolojisi ile üstün Konfor sağlayan ayak pedi.

Hafif bir nemli bir bez ile temizlenir.

Semi-outdoor özelliği ile hem evde hem dışarda; parkta bahçede okulda giyilebilir koruyucu kaydırmaz taban.

Aksesuar: renkli ayarlanabilir bas-çek aparat ile çocuklar hem öğrenir, hem de hoppufflar ayaklara göre ayarlanır. Hiç ayaktan çıkmaz! Asla sıkmaz!

Polar fleece (polyester) yüzlük (dış yüzey) kumaştan üretilmiştir. .

Tona ton sıcacık tutan polar astar.

Ayakkabı
 


Kış Oyunlarının Vazgeçilmezi

Yumuşacık hafif polardan yapılan HOPPUFF POLAR minik ayakları soğuk kış günlerinde sıcacık tutar. Hareketli minik ayakların bol eğlenceli kış oyunlarındaki ayrılmaz bir parçasıdır.


3F BAREFOOT ÖZELLIKLİ HOPFRÖGLER
Hopfrög’ler "Feel, Fit ve Flex" özellikleri ile minik ayaklar için tasarlandı. "Feel" özelliği sayesinde hafif olması, minik ayakların özgürce hareket etmesini sağlıyor. "Fit" özelliği ise ayakların doğal gelişimine destek vererek, geniş burunlu yapısı ile ayak parmaklarına ihtiyaç duydukları gibi işlev görme yeteneği kazandırıyor. Ayrıca, "Flex" özelliği doğal hareketleri kısıtlamadan ayakların güçlü ve dengeli duruş sağlamasına olanak tanıyor. 3F barefoot özellikli Hoppuff Polar’lar  minik ayakların sağlıklı ve özgür bir şekilde büyümesine yardımcı oluyor.

%100 PAMUKLU İÇ ASTAR
%100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ ORTHOFLEX® İÇ TABAN

%100 geri dönüştürülmüş özel OrthoFlex® iç taban teknolojisi ile nem dengesini korurken minik ayaklara üstün konfor sağlıyor. Kuş gibi hafifleyen ve nefes alan minik ayaklar Hoppuff Polar’ları çok ama çok seviyor.


TP-KAUÇUK KAYDIRMAZ VE DAYANIKLI DIŞ TABAN
HOPPUFF’lar evde, parkta, bahçede ve okulda, miniklerin hep yanında. HOPPUFF POLAR’ın TP-kauçuk koruyucu kaydırmaz ve dayanıklı tabanı ile minik ayaklar her türlü zemine sağlam basar, asla kaymaz. Tekrar dönüştürülebilir malzemesi ile çevreci miniklere özeldir.

BAS-ÇEK APARATI İLE KOLAYCA GİYİLEBİLİR
Renkli bas-çek aparatı ile HOPPUFF’lar kolayca giyilir. Bu sayede çocuklar hem eğlenir, hem de ince motor becerileri gelişir. Ayaktan hiç çıkmaz! Minik ayakları asla sıkmaz!

MİNİKLERİN ÇOK SEVDİĞİ PARLAYAN HOPFRÖGLER
HOPPUFF POLAR’ın reflektör logosu karanlıkta parlar, kolaylıkla fark edilir. Hiçbir fırsatı kaçırmayan minikler için eğlenceli bir ışık oyununa dönüşür.

OYNAMAYA DOYAMAYAN MİNİKLER İÇİN YIKANABİLİR MALZEME
Oynamaya doyamayan minik ayaklar özgürlüğün tadını çıkarmak istediğinde HOPPUFF’lar çok kolay temizlenir, hiç kir tutmaz.

CAPCANLI & DİNAMİK RENK SEÇENEKLERİ

Miniklerin hayal gücünü geliştiren capcanlı ve dinamik HOPPUFF POLAR renkleri ile eğlenceli bir dünyanın kapıları aralanıyor!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR