Smart Walker Junior Yeşil Işık Barefoot Çocuk Ayakkabı (23Y035PSMRTJUNRYESILISIK)

Fiyat : ₺1.049,00(KDV Dahil)

Birlikte Yürüyelim, Birlikte Büyüyelim

SMART WALKER JUNIOR

Özellikleri Büyümüş de Küçülmüş


Çevre Dostu Malzeme: BioVegan™ Sentetik PU deri

 

Üstün kaliteli, doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Smart Walker Junior çevre dostu bir üründür. Hopfrög Kids, Smart Walker Junior’daki vegan tercihleri ile hayvanların, doğanın ve diğer insanların hayatlarının güzelleşmesine katkı sağlar. %100 PU BioVegan™ malzeme, hayvan dostu bir seçenek sunarken, yüksek hava geçirgenliği ile de minik ayakların rahatça nefes almasını sağlar ve terlemeyi önler.


Terapötik Renkler


Smart Walker Junior’ın “Terapötik Mat Renkler”i, çocuklarda çocuklarda duygusal sakinleştirici bir etki sağlıyor. Aynı zamanda dikkat dağılmasını önler ve uzun süreli görevlerde daha iyi performans göstermelerine yardımcı olur. “Terapötik Mat Renkler”, zihinsel odaklanmayı artırırken duygusal dengeyi teşvik eder ve öğrenme süreçlerini olumlu bir şekilde etkiler.


Akıllı Cırt Sistemi: Smart WıngVelcros Duo


Çocuk dostu Hopfrög Kids’in özel olarak tasarlandığı iki kanatlı akıllı cırt sistemi Smart WingVelcros Duo ile yeni ayakkabı giymeye başlayan minikler bile;
  • Ayakkabı cırtını nereden açacağını bilir!
  • Tek hamlede açar!
  • Yardım almadan kolaylıkla giyer!


Esneğen lastiği ile Smart WingVelcros Duo minik ayakları eşit biçimde sıkmadan kavrar. Tombiş ayaklarda cırtların kısa kalma problemini süper esneyen akıllı cırt sistemi sayesinde tam kapanma sağlayarak çözer.

Ergonomik Dil Sistemi: Hop-Clıck Tongue


Minikler ayakkabısını giyerken dil kısmı giyimi asla zorlaştırmaz, katlanıp içeriye kaçmaz, rahatsızlık vermez. Çünkü kilit sistemi ile dili tutar, kaydırmaz. Hop-Click Tongue ayakkabıyı giymek için dili kaldırdığında kilitlenerek yukarıda kalır, dilin içeriye düşmesini engeller. Miniklerin kolayca giyebilmesi için kooccaaammaaann bir alan açarak giymeyi kolaylaştırır.

Diğer Renk Seçenekleri
Smart Walker Junior Kahverengi Meşe Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Süper Mat Lacivert Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Mor Işık Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Pembe Işık Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Süper Mat Havalı Gri Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Süper Mat Bej Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Yeşil Işık Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Kırmızı Işık Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Süper Mat Haki Barefoot Çocuk Ayakkabı Smart Walker Junior Süper Mat Siyah Barefoot Çocuk Ayakkabı

 

Birlikte Yürüyelim, Birlikte Büyüyelim

Smart Walker Cool Boots

Yağmurda Koşmak Güzeldir, Kuru Kalmak Daha Güzeldir

 

Çevre Dostu Malzeme: BioVegan™ Deri

Üstün kaliteli, doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Smart Walker Cool Boots çevre dostu bir üründür. Hopfrög Kids Smart Walker Cool Boots serisindeki vegan tercihleri ile hayvanların, doğanın ve diğer insanların hayatlarının güzelleşmesine katkı sağlar. BioVegan™, Sentetik PU deri; nefes alabilir ve terlemeyi önler.

 

Terapötik Renkler 

Smart Walker Cool Boots’ın “Terapötik Mat Renkler”i, çocuklarda sinir sisteminin aktivitesini azaltarak sakinleştirici bir etki sağlıyor. Aynı zamanda dikkat dağılmasını önler ve uzun süreli görevlerde daha iyi performans göstermelerine yardımcı olur. “Terapötik Mat Renkler”, zihinsel odaklanmayı artırırken duygusal dengeyi teşvik eder ve öğrenme süreçlerini olumlu bir şekilde etkiler.

 

3F Barefoot Özellikli Smart Walker Cool Boots

Smart Walker Cool Boots “Feel, Fit, Flex” özellikleri ile minik ayaklar için tasarlandı. 3F barefoot özellikli Smart Walker Cool Boots minik ayakların sağlıklı ve özgür bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

 

FEEL: HİSSETMENİN HAFİFLİĞİ

Kemer desteği, dolgu ya da yastıklama gibi yeri hissetmenizi engelleyen ağırlıklardan kurtularak hafifleyen ayakkabı yapısı ve bastığınız her adımı derinlemesine hissetmenize olanak sağlayan ultra ince tabanı sayesinde hissetmenin hafifliğini yaşayın! Sinir uçlarının en zengin olduğu ayak tabanında duyusal destek doğal ayak teması taklit edilerek hissettirilir

 

FIT: UYUM SAĞLAMANIN KONFORU

Geniş burun yapısı ile ayak parmaklarına ihtiyaç duydukları alanı sağlar, işlev görme yeteneği kazandırır. Yürürken, ayak parmakları doğal bir şekilde yayılır ve zemini tamamen kavrayarak dengeli ve sağlam adımlarla yürümesine destek olur. Ayakkabının yerden yüksekliği ön ve arka kısımlarında aynıdır ve zemine tam temas ederek yalnızca minik ayaklarla değil , doğa ile de tam uyumludur.

 

FLEX: ESNEMENİN ÖZGÜRLÜĞÜ

Ultra ince taban ve esnek yapısı ayağın doğal hareketlerini özgürleştirir. Böylece kas ve tendonların etkin kullanımı güçlü ve dengeli bir duruş sağlar. Her adımda tabanın ayak kemikleri ile uyumlu esnemesi, zorlu zemin şekillerinde bile tam kavrama sağlar.
  Minik Ayaklar İçin Sıcacık Koruma: ThermoComfort+

Smart Walker Cool Boots’un ThermoComfort+ özel iç tabanı minik ayakları soğuk hava koşullarına karşı mükemmel bir şekilde korur. %100 geri dönüştürülmüş Orthoflex PU köpükten üretilir. EVA tabakası sayesinde soğuk zeminlerin etkilerini en aza indirir ve minik ayakları sıcacık tutar. Ayrıca içinde bulunan alüminyum plaka, ısı kaybını engelleyerek soğuktan korur. En zorlu soğuk hava koşullarında bile minik ayakları sıcaklık ve rahatlıkla sarar. Ayrıca, bu iç taban kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir, hatta yedek iç tabanla değiştirilebilir.

Suya Dayanıklı Üstün Malzeme

Smart Walker Cool Boots, sonbaharın yağmur birikintilerinde özgürce zıplamak isteyen minikler ve ebeveynleri için tasarlandı. Smart Walker Cool Boots'un suya dayanıklı yapısı, su itici özelliği ve suya karşı direnç gösteren ara katmanları sayesinde kısa sürede suyun içeri sızmasını engeller. Bu özellik, su görünce dayanamayan minik ayakları kuru ve rahat tutar. Ayrıca, suya dayanıklı fermuar, botun içeri su sızmasını önler ve ekstra güvenlik sağlar.


Polar İç Astar

Smart Walker Cool Boots'un iç astarı, sıcaklığı koruyan %100 Polyester polar astar ile tasarlandı. Polar, yumuşak tüyleriyle bilinen bir yalıtım kumaşıdır. Bu hafif ve rahat astar, minik ayakları soğuktan korurken aynı zamanda sıcacık tutar. Smart Walker Cool Boots, her yere basmak isteyen hareketli minik ayakların ayrılmaz bir parçası olacak.


Eğlenceli Oyunlar için Reflektör

Smart Walker Cool Boots’un reflektörlü arka şeridi ve konç bölümü karanlıkta parlar, kolayca fark edilir ve giyimi kolaylaştırır. Minikler için unutulmaz eğlenceli ışık oyunlarına kapı aralar.


Ultra İnce TP-Kauçuk Kaydırmaz ve Dayanıklı Dış Taban

Çevre dostu geri dönüştürülebilir TP-Kauçuk kaydırmaz ve dayanıklı dış tabanıyla Smart Walker Cool Boots’u minikler parkta, bahçede ve okulda; ihtiyaç duyulan tüm mekânlarda giyebilir. Ultra ince özellikli taban yapısı ile minik ayakların sağlıklı gelişimi kadar konforunu da önceler.


„“Benim Adım….„ Etiketi: “My name is…„

Biliyoruz herkesin bir Hopfrög‘ü var. Miniğinizin çok sevdiği Hopfrög’ün başkalarınınki ile karışmasını istemiyorsanız, ismini “Benim Adım“ etiketi alanına yazın. Unutmadan “Benim Adım“ etiketinde yazıp çizmeyi seven minikler için kocaman bir yer bıraktık:)


Geri dönüştürülmüş TOWER BOX

Geri dönüştürülmüş, orman dostu FSC sertifikalı malzeme içeren TOWER BOX sayesinde, minikler hep yanlarında olmasını istediği şeyleri taşıyabilir. Özel tasarımlı kraft ayakkabı kutusu ile geri dönüştürmenin gücüne hayran olan çevre dostu miniklere eğlenceli çekmeceye sahip olma fırsatı da verir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR